O nas

Jest to blog poświęcony turystyce rowerowej oraz piwu. Postaramy się nie zanudzać Was recenzjami kolejnych piw, a zamiast tego proponować pomysły na ciekawe wycieczki rowerowe (i nie tylko) uwzględniające miejsca związane z kulturą piwną. Oczywiście nie wsiadamy na rowery po spożyciu i potępiamy takie zachowania. Piwo jest  dla nas relaksem po odbytej wycieczce. Na blogu tym zapewne zdarzać się będą również wpisy dotyczące innych naszych hobby, dobrze łączących się z główną tematyką, czyli urbanexploringu, czy dobrego jedzenia (w tym piwnego foodparingu), jak również relacje z festiwali piwnych itp.

Blog ten przeznaczony jest wyłącznie dla dorosłych czytelników, a treści publikowane na nim przedstawiają autorską ocenę produktów i mają charakter informacyjny o produktach dostępnych na rynku, a nie ich reklamę w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356).

Adam

Adam – z wykształcenia inżynier elektronik, certyfikowany sędzia piwny PSPD oraz BJCP, Certified Beer Server, piwowar domowy, Hophead oraz Chilihead. Dawniej aktywny urban explorer, pasjonat wycieczek rowerowych i militariów. Jego ulubionymi stylami piwnymi są NEIPA i wszelakie piwa dzikie i kwaśne. Pod względem sensorycznym interesuje się również kawą Speciality i Tequilą.

Sędziował w konkursach:

  • KPD – edycje 2015 i 2016
  • Warszawski Konkurs Piw Domowych – edycje od Wiosna 2015 do 2018
  • Siedlecki Konkurs Piw Domowych 2015
  • Jurajski Konkurs Piw Domowych 2016 i 2017
  • Poznański Konkurs Piw Domowych 2015 i 2017
  • GOOD BEER 2016 i 2017
  • Kraft Roku: Konkurs Piw Rzemieślniczych (KPR) 2016, 2017 i 2018.
  • Konkurs Cydrów Domowych Pomona 2019

Organizował Warszawski Konkurs Piw Domowych Jesień 2016. Uczestniczył w VIKING BREWMASTER CHALLENGE 2017 (III miejsce dla drużyny której był członkiem). Pisuje do kwartalnika Piwowar.

Współpracował z:

Kasia

Kasia – Licencjonowana terapeutka uzależnień;) Magister pedagogiki specjalnej. Z zawodu fryzjerka, z zamiłowania szef kuchni własnej;) Miłośniczka dobrego jedzenia. Od dziecka uczestniczka obozów rowerowych. Urodzona optymistka. Uwielbia lambiki i inne piwa kwaśne.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy: szkolenia, degustacje, wykłady, relacje, konkursy, recenzje, sędziowanie w konkursach piwnych i gastronomicznych. Wszelkie propozycję i opinię prosimy kierować pod adres: browerowy(at)gmail.com – oczywiście (at)  należy zastąpić @.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s